KOMPILACE

>> V/A CZECHCORE will kick you into your head

Kompilace benefiční na server czechcore.cz za účasti 16-ti čs. kapel - Stolen Lives, Same or different, Hibakusha, Dezinfekce, Intoxikace, Sheeva Yoga, Němá Barikáda, Balaclava, Průmyslová smrt, Thema Eleven, Tzabylow, Vir, Who ate my skate?, John Ball, Festa Desperato, Raincoat 34

Rok vydání 2006, Vydal ovXhc records.

1. Pohřebiště identity

 

 

>> V/A Benefit pro OHZ

Kompilace benefiční na jednu z nejaktivnějších českých organizací věnujících se právům zvířat. Najdete zde jinde nevydané songy od SHEEVA YOGY, NĚMÉ BARIKÁDY, BALACLAVY, SPESxEREPTY a dále songy od SUNRISE (Polsko), MORE BAD NEWS, DESARME (Peru), RAVELIN 7, WOLLONGONG, GRAVEDAD (Peru), SEE YOU IN HELL, THEMA ELEVEN, GRIDE, TISÍC LET OD RÁJE, 150 WATTS (Polsko) a mnoha dalších.
Vychází za spolupráce více labelů.
Rok vydání: 2006.

1. Život

 

>> V/A ANTI OSA FEST NO.1.

Kompilace nahraná na stejnojmenném festivalu v Brandýse nad Labem - září 2004 společně s Jonestown, Colymbosathon Ecplecticos, Recyklace, Soukromey Pozemek a D.N.K.

  1. 1. Ve válce s rozumem
  2. 2. Nazi scum
  3. 3. Zajatci času
  4. 4. Němá barikáda

 

 

V/A FOOD FOR PEOPLE VOL. 3 kompilační MC


Třetí a poslední díl v řadě kazetových hardcore/punk kompilací benefičních pro aktivitu Food not Bombs. Na této kompilaci se podílely tyto kapely:
AMANITA MUSCARIA - skladby Papierowy Bóg a Nie ma aniolów
Gnu - skladba Terra Nova / NONCONFORMIST - skladby Tancuj a Sen
NAČO NÁZOV - skladby Odsúzení falošnými bohmi, WC Song a Vlkodlaci
NĚMÁ BARIKÁDA - skladby Pod ochranou boží, Nazi Scum, Revoluce bez emocí a Kruh se uzavírá (vše živě) / SOUKROMEY POZEMEK - skladby Cesta,, Stáří a Proti proudu špíny / NESOUČÁST STROJE - skladby Státní citoskop, Sportem k trvalé smrti a Jsem věřící / MRÁZEK - skladba Kněží teroru / ALCO-COMA - skladba Paranoia / Vyšlo ve spolupráci s ACV Litvínovsko. Rok vydání: 2003

 

 

>>V/a MOVE YOUR ASS

Benefit pro freezine Move your ass podpořily kapely: Action, R.A.F., Naše dílo, See you in hell, Wollongong, The flame still burns, Streetmachine, L´Point, Močový khameni, Spots, Ravelin 7, Idioti nové doby a další...
Vydali CV records v září 2003.

1. Pohřebiště identity
 

 

 

>>V/a HUDBA PROTI VÁLKÁM

Benefit pro anti-válečné a anti-NATO aktivity. Spoluúčinkující kapely: Nejistá existence, Spínací Špendlík, Friendship forever, Imunita, Toy Pištols (SK), Wollongong, Kohout plaší smrt, Edelweiss piraten. Vydal CV Records v červnu 2003. Náš příspěvek byl nahrán 23.3.2003 live na koncertu East Side action no. 1. v Lukavici u Žamberka.

1. Otevřenost se trestá
2. Nigerijský vrah
3. Kruh se uzavírá
 

 

>>V/a KONCERT PROTI PROUDU 9.

Live kompilace z koncertu který kromě N.B. podpořili ještě Red Insect, Thema 11, R.A.F., Nobody´s Heroes, Lycanthrophy, Fresnel (AUT), Needful things, Rabbies a Zvoňte na poplach (ti na nahrávce nejsou). Kompilace stejně jako koncert je benefiční na podporu Anarchistického Černého Kříže při ČSAF. Vydal CV RECORDS v červnu 2003.

1. Němá barikáda
2. Zajatci času
3. Pod ochranou boží / 4. Revoluce bez emocí
5. Nazi scum
 

 

>>V/a COMMON LIFE

3 live songy ze září 2001 na kazetě benefiční pro boskovický klub Sklepy. Další kapely: Sheeva Yoga, X-Wing, Ill/Society, Lewisit, Still Strong, Social Insecurity, Černý na Bílym, Head Trauma, Crucify Yourself, God Given Hate, Disney!!, Rabbies, More bad news a ČAD. Vyšlo u DRUGS KILL YOUR MIND records, http://sweb.cz/drugskillyourmind/.

1. Zehn, siebzehn, fünfzig
2. Revoluce bez emocí
3.
Nothing (NEGATIVE APPROACH cover)
 

>>V/a KONCERT PROTI PROUDU 8.

4 vály live nahrané na stejnojmenném festu 6. 4. 2002 v Kunvaldě. Vyšlo u Kamčůf D.I.Y. Swět jako částečnej benefit pro aktivity East side crew. Spoluúčinkující bandy: Invaze X, Free X Town, Shitnoise, Lycanthrophy, Pledge Alliance, Antimaniax, Jaksi Taksi, Ilegality, Hibakusha, Cerebral Turbulency, Ebola, Warhäts a Red Insect.

1. Tři stupně zběsilosti
2. Pod dohledem
3. Život
4.
Pod ochranou boží


 

>>V/a EAST SIDE no 1.

5 songů live na kompilaci EAST SIDE no1. která byla nahrána 23. 3. 2002 v Lukavici u Letohradu. Vyšlo u Kamčůf D.I.Y. Swět, částečnej benefit pro aktivity East side crew. Spoluúčinkující bandy: Synové kunčic, Action, Shitnoise, Way n´escape, Depresy mouse a Friendship forever

1. Kruh se uzavírá
2. Dvě vteřiny ticha
3. Nigerijský vrah
4. Válka
5. Systém nedělá chyby

 

>>V/a KUNČICKÝ KRAVÁL 1.

5 Songů na live kompilaci KUNČICKÝ KRAVÁL nahrané na stejnojmenném open-air festivalu 10. 8. 2001 v Letohradě - Kunčicích spolu s N.V.Ú., Shitnoise, Los Bastardos, Synové Kunčic, Bratrstvo kočičí pracky a Sicherhatesystem.

1. Zehn, Siebzehn, Fünfzig
2. Kruh se uzavírá
3. Nigerijský vrah
4. Moderní technologie
5. Nazi scum