OLD NEWS

 

17. 12. 2006 - Takže jedna velká změna.. Lednový koncert v Benešově se bohužel k naší lítosti ruší, díky tomu že klub ve kterém se měl konat, se bohužel zavírá. To ale vykompenzuje další, lepší zpráva, a to, že 26.1. vystoupíme opět v pražské Modré Vopici, takže pro podrobnosti mrkněte SEM.

 

13. 12. 2006 - Další KONCERT na únor.

 

6. 12. 2006 - Nová aktualizace, skolila mě angína, a při projíždění webu jsem narazil na jednu recenzi na album Zmrazeni v Čase, takže si ji můžete přečíst ZDE. Jinak první koncert v roce 2007 bude už 13.1. v Benešově.. mrkněte do KONCERTŮ. No a až se zase sejde dostatek fotek z víkendového hraní ve Vopici a Smržovce, bude další aktualizace.. Zatím zdááár a jezte vitamíny :-)

 

26. 11. 2006 - Takže konečně jsem dal dokupy asi okolo 100 fotek z víkendu v PÍSKU a TÁBOŘE, parádní večírek :-). Jinak jsme o víkendu odehráli poslední letošní koncert, ale na příští rok už se nám opět rýsují nějaký akce takže buďte ve střehu, zatím je potvrzená účast na Sůva Festu v Dolní Dobrouči a plánují se nějaké akce v Pardubicích, Benešově, možná opět v Praze...

 

14. 11. 2006 - Hmmm, máme po vynikajícím víkendu se dvěma koncerty za sebou, a protože se mi do ruky díky RASHovi, Yurkovi a Mildovi dostala do rukou brutální fotodokumentace i nějakých těch starších akcí, tak si můžete prohlídnout hromadu nových fotek a to ze Křtu CD TADY, srpnového koncertu ve Vysokém Mýtě TADY a konečně červencové Trash Party 22 TADY. No a protože i na obou víkendových koncertech se mega fotilo, tak se připravuje i brutální fotogalerie z tohoto víkendu. Mezitím si TADY můžete přečíst report z týhle vyvedený taškařice. Díky všem co dorazili, zakalili a postarali se o příjemný dva dny ;-).  No a aby toho nebylo málo, tak doplněna a poupravena byla i sekce HISTORY.

 

7. 11. 2006 - Konečně jsem se dokopal k tomu, doplnit LETÁKY z ostatních akcí, který tady chyběly, a který teprve budou, takže mrkejte na to.. a jinak na viděnou v Táboře, Písku, a tak dále :-D

 

20. 10. 2006 - Máme tady slíbený fotky z ostravského MARASFESTu II. a doplněné info k benefičnímu koncertu pro Krtkovu kolonu, který proběhne na konci listopadu v Praze.

 

14. 10. 2006 - Takže nám přibyly dva nové KONCERTY v Praze a Černovíře (okres Ústí nad Orlicí), a na prosinec se chystá jedna akce ještě v Benešově, no a během týdne se tady taky vyskytnou fotky z MARASFESTu II., který proběhl minulý víkend v Ostravě - Benátkách - takže buďte ve střehu...

 

02. 10. 2006 - Přibyl nový KONCERT u Jablonce nad Nisou a byly doplněny nějaký informace k dalším akcím.

 

19. 9. 2006 - Přibyl nový KONCERT v Ostravě

 

11. 9. 2006 - Přibylo info v sekci KONCERTY + nový LETÁK na akci v Písku.

 

27. 8. 2006 - Přidány 2 nové KONCERTY.

 

18. 8. 2006 - Tak tentokrát inzerát. Prodáme BICÍ - mechanika Tama, dvojšlapka, 4 cinely, stojany a stolička za 12.000,- - pokud by byl zájem, pište na kontaktní mejl. :-)

 

12. 8. 2006 - Další malá aktualizace - byla doplněna sekce LINE-UP a přidány 4 fotky z TRASH party 22 a přidán odkaz na stránky HAJCUK Crew.

 

6. 8. 2006 - Na konec srpna přibyla jedna konkrétní akce no a taky byl přidán leták z Trash Party 22.

 

31. 7. 2006 - Na začátek teda jedna pozitivní zpráva - mám internet, takže aktualizace budou daleko častější, ale to taky závisí na materiálu. Pro dnešek přibylo 71 fotek z vynikající TRASH PARTY 22. v Čerčanech, část fotek je mým dílem a část dílem oslavence :-) no a na začátek školního roku se plánuje několik akcí, takže v jednání je Kladno, Písek, Tábor, Česká Třebová.. uvidíme.. jooo a fotky jsou TADY:

 

 

14. 7. 2006 - Takže díky změně práce jsem dočasně přišel o internet a možnost častější aktualizace, takže snad se časem vše dostane do normálních kolejí :-).

V dnešní aktualizaci přibyla recenze na desku z fanzinu Move Your Ass - přečíst si ji můžete tady. V KONCERTECH byly upraveny nějaké další informace týkající se budoucích akcí, no a konečně, díky Rubenovi přibyly FOTKY z červnové Kamenské Smaženice.

A jedna velice podstatná změna - naše řady rozšířil nový člen, a není jím nikdo jiný než Drobek, kytarista ze spřátelených českotřebovských crustgrinderů Shitnoise, který se chopí druhého řevu a zároveň i druhé kytary. Toť pro dnešek vše.

 

18. 6. 2006 - Jedna aktuální zpráva - Aleš ve čtvrtek udělal státnice, takže máme v kapele inženýra :-) Gratulujeme! Jinak na cestě je další velmi pozitivní zpráva, pokud vše dobře půjde, opět se rozrosteme na čtyřčlenou skvadru s novým kytaristou a řvounem v jedné osobě - zatím nebudeme předbíhat. Jinak na serveru KAMENSKÉ SMAŽENICE byly nahrány fotky z letošního ročníku, takže mrkněte tam. Také chystáme další velkou aktualizaci fotek, ale nejde to tak rychle, proto pokud byste měli doma nějaký foto z koncertu NB - neváhejte a posílejte :-).

 

26. 5. 2006 - Tak máme po křtu, CD bylo úspěšně pokřtěno a je oficiálně v prodeji, takže kdo by měl zájem, za 190,- kachen + pošta si napište na náš email. Díky všem co na křest přišli a udělali parádní atmosféru, kapelám za zahrání, HAvranovi za druhej řev, Martinovi za křest a druhou kytaru a a a a  vůůůbec.. :-)

No a v sekci FOTO se můžete kouknout na první várku z tohoto podařeného večírku no a taky mrkněte na KONCERTY, protože přibyla jedna zajímavá akce na červenec.

 

14. 5. 2006 - Takže konečné info ke "křtícímu" koncertu:  start od 19:30 v klubu Třetí poločas, Praha 8, Zenklova 36 - leták ke stažení je tady a plakát tady. Takže naviděnou v pátek :-)

 

5.5.2006 - do sekce KONCERTY byly doplněny údaje k chystaným akcím, a pro otrlé přibyla v sekci FOTO dokumentace oslavy narození Mildova syna Matěje. No a pokud byste toho neměli dost ani na těchto stránkách, tak jsme spustili i MYSPACE profil kapely.

 

18.4.2006 - proběhla opět masivnější aktualizace - byla zaktualizována sekce ODKAZY, v DISCOGRAPHY přibylo info o chystané nové desce, a stejně tak v MP3 přibyl další vál  jako ochutnávka. Decentně byla také upravena sekce DISTRIBUCE a konečně se začínají rýsovat po pauze první KONCERTY, na který se všichni moc těšíme. Mistr Papagáj taky připravil nový nášivky, motivy jsou tady a tady, cena je 15 kaček a k dostání budou buď na koncertech, a nebo v distribuci PH records.

 

25.2.2006 - Takže po několika týdnech, kdy se verze těchto stránek rodila na svět, se konečně povedlo dotáhnout je do konce a pověsit na web. Přibyla zde hromada novinek, byly kompletně předělány a zaktualizovány všechny sekce, Historií počínaje a Kontakty konče. V tuhle chvíli se pořád ještě na některých sekcích pracuje, ale jsou to de facto jen Odkazy. A protože těch zásadnějších novinek je trochu víc, tak popořadě:

NOVÁ DESKA

Během tří lednových víkendů jsme nahráli materiál pro nové album. Nahrávalo se opět ve studiu Music & Story ve Vysokém Mýtě, jako všechen náš studiový materiál, a s nahráváním jsme maximálně spokojeni. Během 14 dnů se ještě budou u některých věcí předělávat vokály, aby ta spokojenost byla maximální. Nahrálo se celkem 13 válů - z toho 2 covery a dvě přetočené starší věci. Co se samotné desky týče, tak název bude "Zmrazeni v Čase" a bude pojatá jako shrnutí 6-ti leté existence kapely, takže kromě novinek, které jsme na ní nahráli, na desce budou i věci ze singlu, kompilací a další - celkem teda asi 30 válů, přesné pořadí a seznam bude časem. Jeden vál jako ochutnávku si můžete stáhnout tady.

Datum vydání je naplánováno na 19. 5. 2006 a křest proběhne ten samý den v Praze - místo ještě upřesníme, za účasti spřátelených kapel (až to bude stoprocentní, bude taky upřesněno), a na vydání se budou podíle Rage-Dis records, Papagájův Hlasatel, Emergency a 4 label je v jednání. Deska bude poprvé k dostání právě tady a o den později i na koncertě v Jihlavě.

No a aby pozitivních zpráv nebylo málo, tak bubeníkovi Mildovi se narodil syn Matěj, takže doufáme že to bude zdravý, čiperný a po čertech (nebo tátovi) dobrý bubeník :-).

ZPĚVÁK / ZPĚVAČKA

Vzhledem k odchodu Wálce z kapely hledáme někoho, kdo by se ujal druhého řevu - na pohlaví nezáleží, a kdo by byl ochotný dojíždět aspoň jednou měsíčně na zkoušku do Žamberka - a samozřejmě aby nám seděl/a hlavně po lidské stránce. Takže pokud by někdo z Vás měl zájem.. pište...

KONCERTY

Díky Mildovu otcovství a Alešovým studijním povinnostem máme až do konce května pauzu - jedinou vyjímkou je křest desky a koncert 20.5. v Jihlavě, takže do té doby nehrajeme. Ale počínaje červnem jsme opět připraveni plenit Vaše ušní bubínky. Toť pro dnešek fše.