NEWS 2007

29. 11. 2007 - Jedna nemilá zpráva - bohužel jsme díky problémům s dopravou museli odříct naši účast na sobotním křtu CD Dellwer v Moravské Chrastové - tímto se všem omlouváme. Poslední koncert v letošním roce odehrajeme 8. 12. 2007 ve Struhařově u Benešova. Jinak aktualizací prošla sekce Line-Up a Historie - tak příjemné počtení a prohlížení.

 

13. 11. 2007 - Přidány fotky z koncertu v Olomouci a to TADY.

 

25. 10. 2007 - Táákže.. bohužel jsme díky pracovním povinnostem museli odříci plánovaný koncert v Litvínově - klubu Terasa, takže se tímto omlouváme všem, kteří na nás dorazili nebo dorazit chtěli.. Jinak se nám decentně rýsují akce na příští rok a to TADY, mno a byla přidána i várka fotek ze serveru punkgen.szm.sk a našich slovenských koncertů a to TADY. Jinak jsme si odehráli svůj historicky první koncert v cizině (Slovensko se tak nějak počítá furt jako u nás) a to v německých Drážďanech a parádním klubu ChemieFabrik. Díky moc Wahnfriedovi za pozvání, byl to výborný zážitek, až na moji zpáteční cestu noční Prahou, ale to bych tu nerad rozpitvával :-)

 

16. 10. 2007 - Po návratu z vyčerpávajícího slovenského minitour masivní aktualizace.. Přidán REPORT z koncertu + FOTKY, doplněny KONCERTY a nové LETÁKY na akce... Díky všem co na Slovensku přišli na oba dva koncerty, byla to vynikající párty...

 

07. 10. 2007 - Díky všem co dorazili na včerejší Total Terror Night 3 - byl to hodně povedenej večírek. Jinak doplněn nový koncert do Koncertů.

 

28. 09. 2007 - Doplněny další podrobnosti do Koncertů. A doplněny i tři nové kousky do sekce LETÁKY.

 

12. 09. 2007 - Doplněny akce do Koncertů. A konkrétně bližší info ke koncertu v Drážďanech, Olomouci a České Třebové :-)

 

27. 08. 2007 - Doplněny akce do Koncertů. A bohužel i dvě akce které odpadly a to Čelákovice a naše účast na křtu CD Dellwer v Moravské Chrastové.

 

12. 08. 2007 - Doplněna jedna nová akce do Koncertů.

 

07. 08. 2007 - Tak a je tu masivnější aktualizace - a to hlavně v podobě fotogalerie (cca 170 fotek) z vynikající TRASH PARTY 23. No a taky bylo doplněno celkem dost nových koncertů SEM, přičemž se těšíme hlavně na Slovenské minitour - pokud vše dobře dopadne, tak si v říjnu uděláme malý výlet za našimi východními bratry :-).

No a jedna další menší zpráva, sice ještě nemáme až tak co, ale v září snad opět vlezeme do studia, natočit něco, co musíme teda teprve nazkoušet a vymyslet, a pak budeme ještě řešit, kam s tím, na jakým formátu a hlavně proč :-). Toť zatím vše :-)

 

08. 07. 2007 - Přidána obsáhlá fotogalerie ze včerejšího festivalu v JANDEROVĚ, doplněna sekce LETÁKY a mírně zaktualizována byla i sekce KONCERTY ... :-) Hezké pokoukání

 

30. 06. 2007 - Malá úprava v KONCERTECH - doplněno info k červencové TRASH PARTY 23.

 

24. 06. 2007 - Další nová FOTOGALERIE ze včerejšího koncertu na výborném PUNK REBEL PODEČELY 2007 festu.. Zdravice všem zúčastněným :-) Vy víte..

 

10. 06. 2007 - Nová FOTOGALERIE ze sobotního koncertu na domácí půdě - Statku u Krtka, kde se s námi poprvé v celém setu na druhou kytaru představil speciální host pro další koncerty - Martin Gregor, v jehož studiu jsme nahrávali všechen náš studiový materiál, a jeho kytara dodala tomuhle koncertu pořádnou šťávu - a stejně tak doufáme, že jí dodá i těm dalším. DÍKY.

 

3. 06. 2007 - Aktualizována sekce KONCERTY, a přidána nová Fotogalerie z pátečního koncertu v Pardubické Ponorce - vynikající akce.. a velký pozdravy patří taky do Třebové chuligánům z Dellweru za vynikající párty v Modrém Trpaslíkovi a pozvání :-)

 

17. 05. 2007 - Aktualizována sekce KONCERTY, přibyly podrobné informace o dvou letních festivalech, na kterých vystoupíme, a to o festu YANDEROV 2007 a PUNK REBEL PODEČELY.

 

15. 05. 2007 - Přidána jedna nová akce v sekci KONCERTY.

 

08. 05. 2007 - Přidáno několik nových KONCERTŮ.

 

29. 04. 2007 - Tak do sekce FOTO přidány obrázky ze sobotní akce v Rudolticích u Lanškrouna :-) a nezapomeňte na zítřejší Čarodějnice v Čelákovicích!!!

 

20. 04. 2007 - Upraveno info v sekci KONCERTY a to dost podstatným způsobem. Koncert v Sokolově se bohužel ÚPLNĚ RUŠÍ kvůli strachu radních a místo toho se celá veselice přesouvá do Čelákovického Irish Pubu a akce ze Sázavy u Lanškrouna se přesouvá do o pár kilometrů vzdálených Rudoltic, což zajisté potěší punkery cestující vlakem, neb do Rudoltic je i lepší spojení :-)

 

10. 04. 2007 - Zaktualizována sekce ODKAZY. A v neposlední řadě přibyla várka fotek z březnového Súva Festu v Dolní Dobrouči - TADY.

 

04. 04. 2007 - Zaktualizována sekce KONCERTY.

 

25. 03. 2007 - Ty wole tak a je to tady... máme za sebou tříkoncertní večer, játra se ještě vzpamatovávají, hlasivky a rozervané ruce od strun taktéž, ale byl to zajímavej zážitek... Jednoznačně nejlepší koncert byl hned první v České Třebové, takže díky moc Žabžovi za pozvání, doufáme že klubík ve kterém se akce konala ve Třebové dlouho vydrží a přibude tak další stálejší místo pro dělání alternativních akcí.. No a abych teda neškudlil s aktualizací jen na týhle stránce, tak nám opět přibyly nějaké další KONCERTY.

 

13. 03. 2007 - Dneska trošku větší aktualizace. Byly přidány fotky ze sobotního koncertu v Řepišti u Ostravy a to tady. Koncert byl vypečený a i přes pozdní hodinu kdy jsme hráli byla super atmoška a nás to bavilo... jedno velké FUCK OFF posíláme nazi zmrdům kteří tam napadli a brutálně zbili stopujícího návštěvníka koncertu. Smažte se v pekle zmrdi!

Jinak prodělala změnu i sekce LETÁKY - kde přibyly tři kousky k chystaným akcím no a nezbytně prodělala přidávací úpravu i sekce KONCERTY.

 

28. 02. 2007 - Další změny prodělala sekce KONCERTY, zjistili jsme že jsme psaný i na koncert v České Třebové, bohužel účast na hraní je jen na nějakých 50%, protože ve stejný den ještě hrajeme jinde, takže vše závisí na tom, jak se stihneme / nestihneme přesunout, a v jakém stavu žeano.. :-)

 

25. 02. 2007 - A další aktualizace v KONCERTECH...

 

14. 02. 2007 - A větší aktualizace i v KONCERTECH...

 

4. 02. 2007 - A menší aktualizace i v ODKAZECH na kapely...

 

3. 02. 2007 - Byla zaktualizována sekce FOTKY, kde přibyly obrázky z lednového benefičního koncertu v Modré Vopici a Vysokém Mýtě - z Modré Vopice se chystá i video, dá-li satan. No a opět se nám rozrostla sekce KONCERTY, kde byly aktualizovány údaje o jednotlivých akcích (zejména doplněny kapely na Súva Fest 2. a koncert v Moravské Crustové :-)) a přidán nový koncert, v jednání je i koncert v Kostelci nad Orlicí.

 

28. 01. 2007 - V KONCERTECH přibyly dvě nové akce, které budou určitě stát za to, a v jednání je také koncert na Ostravsku... Jinak velký dík všem co přišli v pátek podpořit koncert do Modré Vopice, ono vůbec celý tenhle víkend byl "mimořádně vypečený" :-)

 

21. 01. 2007 - V sekci KONCERTY bylo doplněno info ke koncertu v Dolní Dobrouči na Súva Festu2., a díky JaněV, která fotila na listopadovém koncertě v Modré Vopici, který byl benefiční pro Info Cafe Krtkova Kolona, se můžete TADY kouknout na fotky z téhle vydařené akce... Jinak na sobotní zkoušce jsme upekli dva nové vály, které jsou zatím bez textu, ale jinak se nám moooc líbí :-D

 

13. 01. 2007 - V sekci KONCERTY bylo doplněno info ke koncertu ve Vysokém Mýtě a na náš profil na MYSPACE byly nahrány 4 nové songy, jeden z posledního alba "Zmrazeni v čase" a další ze starších nahrávek, takže to čekujte. :-)

 

09. 01. 2007 - Takže je tady změna v sekci KONCERTY. Bohužel koncert v Pardubicích se přesouvá na 3.3. a to je termín který nemůžeme vystoupit,. Oproti tomu přibyla akce ve Vysokém Mýtě na 27.1.2007.

 

03. 01. 2007 - Vkročili jsme do novýho járu, takže bychom chtěli poděkovat všem, co nám fandí, chodí na koncerty a podporují nejen nás, ale i celou tu mašinerii hardcore/ punku okolo toho.

A zároveň s novým rokem je tady i další aktualizace... Takže, mírně doplněna byla sekce KONCERTY. Díky Lišákovi nám přišlo pár fotek z turné s ANGRY BRIGADE, které jsme absolvovali v srpnu 2004 a které najdete v TÉTO speciální sekci :-). No a protože web prostor je nekonečný, tak jsme hodili pár songů a nějaké info o kapele kromě myspace i na PURE VOLUME. a a a a to je zatím vše...

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STARŠÍ NOVINKY