NEWS 2010

 

 

19.7.2010 - Aktualizace sekce KONCERTY.

 

4.7.2010 - Po delší době opět aktualizace sekce KONCERTY. Na fotoportálu COCKROACH pak přibyly další galerie z koncertů, které jsme v posledních týdnech poctili svou návštěvou :-).

 

7.6.2010 - Opět brutální aktualizace sekce KONCERTY. Na fotoportálu COCKROACH pak přibylo několik galerií, tou nejzajímavější je určitě fotoreport z REBELL TOUR 2010 .

 

22.5.2010 - Poměrně dost byla zaktualizována sekce KONCERTY. Na fotoportálu COCKROACH pak přibylo několik galerií s fotkami z koncertů - takže neváhejte pravidelně sledovat, na tyto stránky už fotky nahrávat nebudeme, všechny nafocené galerie budou pouze tam...

Jinak kdo ještě nejste na Facebooku fanouškem NB - koukejte to napravit, na profil byla nahrána nějaká videa z dubnového koncertu v Modré Vopici - a stojí za to.

07.4.2010 - Zaktualizována byla sekce KONCERTY. Na místo zrušené akce DOBRÝ SKAČER 3. proběhne v Trpaslíkovi Zelenobílá párty za naší účasti, více v koncertech.

Další důležitou zprávou je, že CLIMAX bohužel nevystoupí na koncertě v Modré vopici, ale náhrada je víc než adekvátní a jsou jí naši tepličtí souputníci a přátelé Sandokan Rebells.. No a přibylo i nějaké info ke květnovému tour :-)

16.3.2010 - opět maximálně zaktualizována byla sekce KONCERTY. No a na http://cockroach.rajce.net najdete brutální obsáhlou galerii fotek z víkendové oslavy xxxDrobkových narozenin a koncertu v Opavě. Jinak ohledně dotazů na hraní, tak se omlouváme, ale na festivalu ve Stavenicích u Mohelnice bohužel nemůžeme z osobních důvodů vystoupit, ale místo toho zahrajeme v červnu v Uničově. No a určitě si nenechte ujít koncert v Hradci Králové, klubu La Putika, s anglickými FUK (ex-Chaos UK, Varukers).

No a zároveň byl spuštěn nový profil naší spřátelené kapely CHLAPECKÁ 5 - a to ZDE (a samozřejmě i na facebooku :-)

04.3.2010 - Brutálně zaktualizována byla sekce KONCERTY. Pro fandy z jižních Čech oznamujeme, že na konci května společně s HUDRBANDEN a SANDOKAN REBELLS pokoříme třídenním koncertním tour i tento kraj :-D

11.2.2010 - Zaktualizována byla sekce KONCERTY. A již zítra se snad potkáme ve Zlíně!!

07.2.2010 - NOVÉ MP3

Malý povánoční dárek :-)

Pár věcí z chystaného live alba ke stažení.. Měli jsme strach, jak celá nahrávka dopadne, a jestli z vydání vůbec něco bude, ale nakonec výsledek předčil naše očekávání :-) takže se živáku - prvního oficiálního - po deseti letech hraní, dočkáte. K ochutnání je tady pro Vás ke stažení 8 věcí.... a stáhnout je můžete ZDE.

31.1.2010 - NAROZENINOVÝ KONCERT

Tak to máme za sebou.... Děkujeme všem, kteří nás celých deset let podporovali a podporují, všem co kdy přišli na koncert nebo se jen slovem chvály zmínili, i všem těm, kteří s náma kdy pili a píti ještě budou....

Oslava byla vynikající a splnila naše očekávání...

Velice bohatá fotogalerie je na http://cockroach.rajce.net !!

DÍKY

26.1.2010 - Takže máme poměrně dost nových informací... Zaktualizována byla sekce KONCERTY - přibyly podrobnosti k víkendové narozeninové párty, kde bohužel nevystoupí Morrow, ale místo nich CHLAPECKÁ 5 - bubeníkovi se narodila dcerka, takže bude další důvod k velké oslavě :-). Únorový koncert v Českých Budějovicích (kde by chtěl žít každý), byl bohužel zrušen, prý z důvodu změny programu klubu.. no nic...

Každopádně o víkendu jsme odehráli dva koncerty v severních Čechách, které byly podle našeho skromného mínění jedny z nejlepších, jaké jsme kdy absolvovali, a náš velký dík patří Medwědovi a Lence za ubytování a uspořádání obou akcí, a všem kapelám a lidem za nekonečnou párty a nádherně strávený víkend.. Velké FUCK OFF naopak posíláme fašistickým zmrdům, kteří před klubem napadli dva lidi, bohužel už se nám je nepodařilo dohnat.... Naštěstí vše dobře dopadlo..

No a facebook profil NB zaznamenal krásných 255 fanoušků :-D

Jinak fotogalerie z obou akcí (a i těch dalších) jsou tradičně na http://cockroach.rajce.net

Takže doufám že se uvidíme v hojném počtu na víkendové narozeninové akci... BUDE PEKLO!!!!

12.1.2010 - Aktualizace doznala hlavně sekce KONCERTY, přibylo několik změn, ta pro nás nejzásadnější je, že na narozeninové akci vystoupí místo Rapida Muerte vysokomýtští hc metloši a hlavně naši velice dobří přátelé - MORROW. Už máme připravený i playlist čítající nějakých 26 věcí, ať ten živák stojí zato.

Jinak byla na poslední chvíli domluvena naše účast na Shnittcore festu v Černovíře - což bude podle sestavy asi taky pěkně vypečenej večírek...Těšíme se...

Další podrobnosti budou operativně na facebook profilu NB, takže čekujte a fanouškujte :-P :-)

03.1.2010 - Tak jsme zase v dalším roce... Ten letošní bude hodně koncertní, mrkněte SEM, začínáme už za 14 dní, no a v plánu je vydání živé desky a studiovky plné coverů.. Uvidíme... Jinak sledujte i Facebook profil, je tam hromada novinek a dalších věcí :-)

Luděk NB

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STARŠÍ NOVINKY 2006, 2007, 2008, 2009, 2010