NEWS 2008

30. 12. 2008 - Poslední letošní aktualizace :-), a to: aktualizace koncertů... přidány podrobnosti k chystaným akcím na rok 2009 do sekce KONCERTY 2009 - kde najdete mimo jiné i leták na akci v Rambajz Music klubu ve Vlašimi, doplněna galerie fotek z akce BEERVOLUTION 1. ve Vysokém Mýtě, kde si společně s námi zahráli Climax a P.N.S.. K téhle akci bych chtěl jen říct, že dorazilo 11 platících, přes dobrou propagaci.. Opravdu nechápu proč Vám tolik dělá problémy chodit na koncerty, když každý remcá, že se nikde nic neděje :-/.

No a novinky ohledně nahrávání nové desky. Takže pracovní název je KONEČNÁ BILANCE, nahrávat se začne poslední víkend v lednu - v tuto chvíli doděláváme poslední vychytávky na nových věcech a pilně je zkoušíme, no a na desce by se teda mělo objevit 7 zbrusu nových válů, 2 starší pecky v předělaném hávu a 2 covery, takže celkem 11 věcí. Těšte se :-)

 

7. 12. 2008 - Aktualizace koncertů... Byla přidána sekce KONCERTY 2009 - kde najdete 4 nové akce na rok 2009.

 

1. 12. 2008 - MASIVNÍ AKTUALIZACE... Po hektických týdnech posledního období jsem se konečně dokopal k tomu nahrát sem hromadu nových věcí... takže začneme popořadě ne?

V prvé řadě bychom se moc chtěli omluvit všem, kteří vyrazili na koncert do moravských Morkovic, na který jsme bohužel díky silné nepřízni počasí nakonec nedorazili...

Další smutnou zprávou je, že nás po 7 letech hraní opouští basák ALEŠ, který odehraje poslední koncert na akci 20.12. 2008 ve Vysokém Mýtě, viz leták níže. ale chod kapely ani nahrávání nové desky v lednu to nijak neohrozí, náhrada už je zajištěna a proškolována :-)

Absolvovali jsme dva koncerty, na fotky z minifestu GUITAR MEETING v České Třebové se můžete podívat tady: No a předminulý víkend proběhla v naší režii i akce NIHILISM IS BETTER THAN ACTION fest 1, takže na report z této ne moc vydařené akce, včetně hromady fotek, se podívejte ZDE.

No a další věc je zprovoznění domény na youtube, kde najdete nějaká ta videa :-) takže adresa: http://youtube.com/ludekNB

TAK a to by dneska mohlo stačit co?

 

 

29. 10. 2008 - Takže na akci kterou pořádáme v listopadu a která ponese název NIHILISM IS BETTER THAN ACTION?!? fest 1. byl konečně doplněn line-up a v sekci KONCERTY se tak můžete podívat kdo tam zahraje, a stáhnout si i dvě verze letáků pro eventuální šíření.

Další podstatnou zprávou je to, že víkend před Vánocema se zavíráme do naše oblíbeného a nejoblíbenějšího studia ve Vysokém Mýtě a začneme plodit další nahrávku.. V tuto chvíli je hotovejch 10 věcí, z toho 2 covery a jedna starší předělávka, no a na 3 věci ještě musím dodělat texty, a pak hurá na to...

 

30. 09. 2008 - Zaktualizována sekce KONCERTY. Byl tam přidán leták na koncert Guitar Meeting a na dvě nové akce, které pod hlavičkou obnovené East Side crew opět začínáme pořádat.. Máte se na co těšit :-)

 

03. 09. 2008 - Po delší době opět aktualizace KONCERTŮ a přidané fotogalerie z akce KUNČICKÝ KRAVÁL 8.

 

06. 08. 2008 - Tak máme po víkendu a po vynikající TRASH PARTY 24. No a protože fotek se sešlo neuvěřitelně moc, tak tentokrát nejsou nahrané na našich stránkách, ale ZDE najdete odkazy na různé weby, včetně naší fotogalerie na rajčeti, kde se můžete kochat a kochat a kochat a ...

 

29. 07. 2008 - Do fotogalerie přibyly fotky NB z vynikajícího koncertu v kladenském klubu Deepzone a to ZDE. No a zbytek fotek ostatních kapel spolu s bohatou fotodokumentací afterparty najdete TADY.

 

13. 07. 2008 - Zaktualizována sekce KONCERTY a TADY jsou ke shlédnutí fotky z Kamenské Smaženice.

 

10. 06. 2008 - Takže opět aktualizace. Přibyly fotky z koncertu v brněnském klubu Yacht ZDE. Tohle byl jednoznačně nejlepší letošní koncert.. Tisíceré díky všem co se přišli bavit a hlavně Pařezovi za pozvání!!!!

Teď jedna nemilá zpráva, bohužel jsme nuceni díky pracovnímu vytížení bubeníka zrušit koncert v Jihlavě na poslední víkend v červnu, čímž se omlouváme všem, kteří se na nás chystali.. No a chtěli jste trička, takže kupujte a objednávejte - vypadají skvěle :-)

 

28. 05. 2008 - Jedná podstatná novinka. Pro všechny, kdo nás bombardovali s tím že chtějí nějaký trička je tu dobrá zpráva. První várka triček bude již brzo na světě. Teď nějaké technické věci. Na skladě budou jak dámská tak pánská trika, pánská ve velikostech M, L, XL, dámská ve velikostech S, M, L. Cena bude 250,- Kč + dobírka. Trika budou poprvé k dostání na koncertě 6.6.2008 v brněnském klubu Yacht, a po tomto termínu i přes poštovní /  e-mailové objednávky. Triček není zatím zase tak moc takže se nejdřív informujte.

No a tímto děkujeme Mojí Páje + Katuli a firmě KELOC PC, spol s.r.o. za realizaci..

 

     

 

     

 

25. 05. 2008 - Doplněny nové informace do sekce KONCERTY. No a pro oblečení chtivé máme dobrou zprávu.. Po letech budou opět k dostání oboustranná trika.. a to jak pánská, tak dámská, s černobílým a červenobílým potiskem. Motiv bude téměř stejný jako na předchozí várce. Brzo se tu objeví komplet motiv a cena, takže buďte ve střehu :-)

 

13. 05. 2008 - Konečně jsem se dokopal a nahrál na web fotky ze dvou koncertů - a to SKLADU č. 9. ve Frenštátě pod Radhoštěm ještě z března a z pátečního CRUST FESTU 8. v Havlíčkově Brodě.

 

05. 05. 2008 - Nějak nestíhám aktualizovat, takže zatím mrkněte určitě do sekce KONCERTY, kde přibyly aktuální informace o akcích + letáky k nim. Howgh

 

06. 04. 2008 - Opět nějaké nové informace, a opět v sekci KONCERTY. Bohužel nevyjde koncert který byl naplánovaný na Miladu (18.4.2008) a přesouvá se tedy až na konec května..

 

09. 03. 2008 - Po více než měsíci tu máme novou aktualizaci. Vyrojilo se nám poměrně dost dalších nových koncertů, takže v sekci KONCERTY 2008 byla doplněna nová data.

 

31. 01. 2008 - Takže hromadnější aktualizace. V první řadě v sekci KONCERTY 2008 doplněna předběžná data dvou dalších koncertů, kde bychom měli vystoupit. TADY a TADY pro změnu najdete fotky ze sobotního koncertu v šumperském H-Klubu. No a byly přidány odkazy na kapely SATCH a DOMOBRANA, a na fotostránky FISHLET.

Příjemnou zábavu.

 

24. 01. 2008

Dne 18.1.2008 byl v Příbrami brutálně zavražděn teprve 18-ti letý antifašistický skinhead Jan Kučera. Jeho vrahem je o dva roky starší neonacista Jiří Fous.

Útoku předcházely provokace a hajlování ze strany skupiny místních mladých neonacistů, k níž Jiří Fous náležel. Honzovi kamarádi se snažili zastavit krvácení ze stehenní tepny a čekali na příjezd sanitky. Teprve pak se ukázalo, že má bodné zranění i na zádech. Honza silně krvácel a po chvíli upadl do bezvědomí. Po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče jej záchranka převezla na anesteziologicko-resuscitační oddělení příbramské nemocnice, kde v neděli ráno svému zranění podlehl... více na www.antifa.cz

Je to další z řady argumentů pro všechny pacifisty - pro všechny kteří tvrdí, že neonacistické násilí se násilím zastavit nedá, nebo pro všechny, kteří by chtěli potírání neonacistů přenechat naší neschopné policii. Omyl. Násilí je jediný prostředek který náckové pochopí a jeho použití je naprosto legitimním bojem proti jejich zrůdné ideologii. Čest  Honzově památce a upřímnou soustrast pozůstalým a kamarádům.

 

 

12. 01. 2008 - V sekci KONCERTY 2008 další novinka na únor. Tou je koncert s novou kapelou - SATCH - hrající zatím pouze cover verze Joe Satrianiho, ve které hrají i 2/5 Němé Barikády - Aleš (basa) a Gregory (kytara), takže je zaručeně na co se těšit!!

 

02. 01. 2008 - A v sekci KONCERTY 2008 další novinka - tentokrát CRUST FEST 8. opět v Havlíčkově Brodě.

 

01. 01. 2008 - A je tady rok 2008, doufáme že si ho užijete podle Vašich představ a že bude na akce tak bohatej jako byl ten uplynuvší.. V sekci KONCERTY 2008 byly upravené akce a na TOMTO linku se můžete podívat na fotky od Rybičky, z posledního loňského koncertu ve Struhařově u Benešova. ŠŤASTNEJ NOVEJ ROK!

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STARŠÍ NOVINKY 2006, 2007, 2008